اعلام نتایج نهایی فراخوان پیشنهاد "راهکارهای مقابله و مواجهه با بحران زلزله در تأسیسات آب و فاضلاب"

ضمن سپاس فراوان به جهت مشارکت تمامی شرکت کنندگان درارائه پیشنهادات ارزشمند با موضوع " راهکارهای مقابله و مواجهه با بحران زلزله در تأسیسات آب و فاضلاب " به استحضار می رساند نتایج نهایی بررسی پیشنهادات به شرح ذیل اعلام می گردد:

-          نتایج بررسی تمامی پیشنهادات بدون ذکر نام و تنها با کد اعلام شده در زمان ثبت پیشنهاد اطلاع رسانی می گردد، در صورت فراموش کردن کد مربوطه با دبیرخانه نظام پیشنهادها (خانم نیکو) به شماره ۳۸۲۴۳۳۷۷-۰۸۳ تماس حاصل نمایید.

-          دلایل رد هر پیشنهاد مطابق با آیین نامه داخلی نظام پیشنهادها شرح داده شده است.در خصوص اعتراض احتمالی برخی پیشنهاد دهنده های محترم، دبیرخانه نظام پیشنهادها این امکان را برای تمامی شرکت کنندگان فراهم آورده تا از طریق تکمیل فرم ذیل اعتراض احتمالی به نتیجه بررسی پیشنهاد خود را به اطلاع کمیته مربوطه برسانند.

 

  دانلود فرم اعتراض به نتیجه بررسی  (فایل word - حجم ۲۰kb - تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ )

    

-      لازم به ذکر است مقادیر پاداش عنوان شده برای پیشنهادهای مصوب  طبق آیین نامه داخلی نظام پیشنهادها، تنها به عنوان پاداش ایده در نظر گرفته شده و در صورت اجرا با توجه به میزان اثربخشی محاسبه شده  مشمول پاداش اثربخشی نیز می گردد.

-          از پیشنهاد دهندگان گرامی تقاضا می گردد چنانچه پیشنهاد آنان به هر دلیلی در این لیست نمی باشد، با دبیرخانه نظام پیشنهادها تماس حاصل نمایند.

-          تقدیر از پیشنهادات برگزیده در جشنواره نظام پیشنهادها صورت می پذیرد، در صورت عدم برگزاری جشنواره ، به منظور اخذ شماره حساب به جهت واریز پاداش با شماره تلفن درج شده در فرم پیشنهاد تماس گرفته می شود، لطفا در صورت تغییر شماره تلفن همراه با دبیرخانه نظام پیشنهادها تماس حاصل نمایید.

-          دبیرخانه نظام پیشنهادها بابت شکیبایی شما در خصوص اعلام نتایج نهایی کمال تقدیر و تشکر را دارد.

با سپاس از توجه شما

  دانلود نتایج نهایی بررسی پیشنهادات (فایل pdf - حجم ۴۷۶kb - تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ )

 

حوزه خبر: 
دفتر امور پیشنهادات
تاریخ خبر: 
۳ شهریور ۱۳۹۷