اخبار پایگاه مقاومت بسیج

عملیات مرصاد روز ۱۳۶۷/۵/۵ با رمز «یا صاحب الزمان (عجل‌الله تعالی وجه الشریف) ادرکنی» برای مقابله با حرکت منافقین و بازپس‌گیری اشغال شده انجام گرفت.

۱۴۰۰/۰۵/۰۶
علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه در پیامی فرا رسیدن سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام تاریخی ۱۵ خرداد را به مردم ولایتمدار استان کرمانشاه تسلیت گفت.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه متن پیام بدین شرح می باشد:

بسمه تعالی

۱۴۰۰/۰۳/۱۳

مقام معظم رهبری :

روز جهانی قدس، روز فریاد و مقاومت امت اسلامی بر سر امریکا و صهیونیست در مقابل سیاستهای تفرقه انگیز است.

 

روز جهانی قدس گرامی باد.

۱۴۰۰/۰۲/۱۶

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، علیرضا کاکاوند در پیامی فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و روز پاسدار را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است.

بسمه تعالی

۱۳۹۹/۱۲/۲۷
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه طی پیامی ارتقاء درجه فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه را به ایشان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه، دکتر کاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه طی پیامی ارتقاء درجه سرتیپ پاسدار حاج بهمن ریحانی، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) را به ایشان تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است

۱۳۹۹/۱۲/۲۰

هرکس آبروی برادر مسلمانش را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود.

 پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم

 ثواب الاعمال و عقاب الاعمال، ص ۱۴

۱۳۹۹/۱۲/۲۰
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با حضور در مسجد جامع شهر کرمانشاه ضمن دیدار چهره به چهره با مردم، در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه، عملکرد شرکت آبفا را تشریح نمود.

سخنرانی مدیر عامل آبفا 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، علیرضا کاکاوند به عنوان سخنران پیش از خطبه ها در نماز جمعه حاضر و در خصوص اقدامات انجام گرفته توسط شرکت آب و فاضلاب در سطح استان مطالبی را ایراد نمودند.

۱۳۹۹/۱۱/۲۴
به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقات ورزشی، با حضور کارکنان شرکت آبفا استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، در راستای مصوبات جلسه امور فرهنگی و دینی و ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر، شرکت آبفا استان کرمانشاه، یک دوره مسابقات ورزشی(بومی، محلی) با حضور ۱۰۰ نفر از کارکنان خانم و آقا، در دو روز ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در فضای باز محوطه ساختمان شماره ۲ ( ساختمان شهید سردار سلیمانی) برگزار گردید.

۱۳۹۹/۱۱/۲۲
مدیر عامل و پرسنل شرکت آبفا استان کرمانشاه، با حضوردر مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا، به مقام شامخ شهدا والا مقام ادای احترام کردند‌.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، هم زمان با آغاز دهه مبارک فجر، مدیر عامل و پرسنل شرکت آبفای استان با حضور در مزار شهدا، وعطر افشانی و نثار فاتحه یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

۱۳۹۹/۱۱/۱۳

‍  پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت  اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

 علیرضا کاکاوند رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آبفا استان کرمانشاه، به مناسبت فرا رسیدن اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، پیامی را به شرح ذیل صادر کرد

بسمه تعالی

۱۳۹۹/۱۰/۱۲

صفحه‌ها