سایر اخبار

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: ۲۷ نقطه از خط انتقال آب سد گاوشان دقایقی بعد از وارد مدار شدن دچار نشتی و ۴۰ درصد شهر با مشکل قطعی آب مواجه شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و به نقل از خبرگزاری تسنیم_کرمانشاه: کاکاوند در نشست خبری که صبح امروز در تصفیه خانه شهید نظری کرمانشاه برگزار شد با بیان اینکه فرسودگی شبکه شهر کرمانشاه آفت آب شرب این شهر است اظهار داشت: حدود هشت تا ۹ سال از سد گاوشان بین ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ لیتر آب خام وارد تصفیه خانه می‌شده و قرار بوده در سال ۹۴ با ۲۶۰۰ لیتر بر ثانیه تحویل آبفا شود اما محقق

۱۴۰۰/۰۵/۱۳
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه برای پایداری تامین آب شرب روستاهای کرمانشاه نیاز به حفاری ۷۰ حلقه چاه در سطح استان است، از حفاری ۲۴ حلقه چاه آب شرب در مناطق روستایی استان خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و به نقل از خبرگزاری ایرنا_ کرمانشاه: «علیرضا کاکاوند» روز چهارشنبه در نشست خبری که به منظور تجلیل از روز خبرنگار در محل تصفیه خانه شهر کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به خشکسالی سخت امسال و خشکی و کاهش ۷۰ تا ۸۰ درصدی آب چشمه ها، چاه ها و سراب ها که منبع اصلی تامین آب شرب شهرها و روستا استان است، افزود: در حال حاضر به ۱۳۰ روستای استان با تا

۱۴۰۰/۰۵/۱۳

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه دلیل کدورت آب در برخی از نقاط شهر کرمانشاه را شکستگی خط انتقال آب سد گاوشان به کرمانشاه اعلام کرد و گفت: این کدورت آب ممکن است ادامه داشته باشد.

۱۴۰۰/۰۵/۰۹
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از افزایش سرانه مصرف آب استان به ۲۴۸ لیتر در شبانه روز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، کاکاوند مدیرعامل شرکت آبفا استان صبح جمعه هشتم مرداد ۱۴۰۰ در مصاحبه با برنامه رادیویی مرکز کرمانشاه ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: استان کرمانشاه سخت ترین سال را از نظر خشکسالی و کمبود آب تجربه می کند که طی ۵۰ سال گذشته بی سابقه بوده است، خشکسالی و کاهش نزولات جوی بیشترین تاثیر را بر منابع تامین آب در استان داشته است به طوری که اکثر چشمه های

۱۴۰۰/۰۵/۰۸
سرپرست فرمانداری پاوه گفت: با تلاش مجدانه شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه خط انتقال تامین آب شرب به محله‌های چورژی، نسمه و بخشی از دوریسان وارد مدار و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه، «جلیل بالایی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این پروژه با اعتبار ۶ میلیارد ریال و به طول حدود یک کیلومتر در مدت کمتر از ۲۰ روز انجام و عملیاتی شد.
وی ادامه داد: با اجرای این پروژه حدود هزار و ۲۰۰ خانوار با جمعیتی بیش از پنج هزار نفر از اهالی چورژی، نسمه و دوریسان از آب شرب سالم و پایدار بهره مند شدند.

۱۴۰۰/۰۵/۰۷
۷هزار و ۱۳۰لیتر بر ثانیه رکورد بی سابقه مصرف آب کرمانشاهیان در روز عید قربان

به گزارش روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در گفت و گو با ایرنا، با تاکید براینکه با خشکسالی بی سابقه ای مواجه هستیم، گفت: امسال تاثیر این خشکسالی بیشتر بر تامین منابع آب شرب بوده است که یا چشمه و یا چاه است.

۱۴۰۰/۰۵/۰۷

عملیات مرصاد روز ۱۳۶۷/۵/۵ با رمز «یا صاحب الزمان (عجل‌الله تعالی وجه الشریف) ادرکنی» برای مقابله با حرکت منافقین و بازپس‌گیری اشغال شده انجام گرفت.

۱۴۰۰/۰۵/۰۶
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از اجرا سه طرح ضربتی آبرسانی در هفته گذشته طی ۷۲ ساعت در شهر کرمانشاه خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، علیرضا کاکاوند مدیر عامل شرکت آبفا استان ضمن بیان این خبر اظهار داشت: با توجه به تغییرات جوی و اقلیمی در کشور و استان و همچنین آغاز فصل گرم و به تبع آن افزایش مصرف آب، بحث تامین و توزیع مناسب آب که یکی از دغدغه های اصلی ما در شرکت آبفا استان می باشد، بصورت جد در دستور کار قرار گرفت تا تابستان ۱۴۰۰ را با کمترین مشکل پشت سر بگذاریم.

۱۴۰۰/۰۵/۰۵
مدیر امور آب و فاضلاب گیلانغرب بیشترین تنش آبی شهرستان را مربوط به بخش گواور دانست و گفت: آبدهی چشمه‌های شهرستان با کاهش ۴۰ درصدی مواجه بوده است

 به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و به نقل از خبرگزاری فارس_ کرمانشاه، فرشاد باوندپور امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: شهرستان گیلانغرب شامل دو بخش مرکزی و گواور است که شهر گیلانغرب در بخش مرکزی و شهر سرمست در بخش گواور واقع شده است.

۱۴۰۰/۰۵/۰۴
۱۵ ذی الحجه مصادف با ۴مرداد ۱۴۰۰سالروز ولادت امام هادی علیه السلام

امشب ای دل، مرا شب شادی است

در کف ما برات آزادی است

باب رحمت ز هر طرف شد باز

شب میلاد حضرت هادی است

ز سوی عرش رحمان، نوید شادی آمد

بشارت ای محبان، امام هادی آمد

کجایی یابن زهرا بده عیدی مارا

که روح عشق و ایمان امام هادی آمد

_______________________

امام هادی علیه السلام:

" هرکس بذر خوبی بکارد، شادمانی درو می‌کند. "

۱۴۰۰/۰۵/۰۴

صفحه‌ها