سایر اخبار

۱۲ فقره شکستگی به وجود آمده بر روی خطوط انتقال و شبکه توزیع آب شرب روستاهای اسلام آباد غرب، توسط اکیپ رفع حوادث و اتفاقات شهرستان تعمیر و ترمیم شد.

در این عملیات که در راستای جلوگیری از هدر رفت آب، افت فشار و افزایش سطح کمی و کیفی آب روستایی انجام گردید، اکیپ رفع حوادث موفق به کشف ۷ فقره شکستگی در خطوط انتقال و ۵ فقره شکستگی انشعاب آب شدند که در کمترین زمان و به سرعت نسبت به تعمیر و ترمیم آن اقدام لازم به عمل آمد.

۱۳۹۹/۰۳/۰۶

دکتر علیرضاکاکاوند مدیرعامل شرکت آبفای استان به منظور هماهنگی و تسهیل در ارائه خدمات به مشترکین، با شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۹/۰۱/۳۰

مدیرعامل آبفای استان از امورآبفای منطقه ۳ شهر کرمانشاه و پروژه های در دست اجرای منطقه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، دکترعلیرضاکاکاوند، همچنین پس از دیدار صمیمی با پرسنل و بازدید از بخشهای مختلف منطقه، در نشستی با مدیران منطقه و آبفای شهر کرمانشاه، به بررسی امکانات و مشکلات موجود این منطقه پرداخت.

۱۳۹۹/۰۱/۲۶

مدیرعامل آبفا استان کرمانشاه: ارایه خدمات بهینه اولویت شرکت آبفا است

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با تاکید بر اینکه همه شهرستان‌های استان باید از نعمت آب سالم و بهداشتی برخوردار باشند، گفت: در نظام اسلامی خدمت‌کردن به مردم مهم و ارزشمند است.

۱۳۹۹/۰۱/۲۶

مدیر امور آبفای شهر جوانرود با اشاره به اینکه ترانس برق مربوط به تاسیسات ایستگاه پمپاژ کاوات اخیرا دچار نشتی روغن شده بود، از خارج از مدار کردن و انجام تعمیرات و مجددا وارد مدار شدن آن خبر داد.

۱۳۹۹/۰۱/۲۴

مدیرعامل آبفای استان کرمانشاه از ساختمان آبفای روستایی بازدید و با پرسنل دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، دکتر علیرضا کاکاوند ضمن بازدید از بخش های مختلف آبفار، در دیدار و گفتگوی صمیمی با پرسنل، به بررسی امکانات و مشکلات موجود پرداخت.

۱۳۹۹/۰۱/۲۳

مدیرعامل شركت آب و فاضلاب استان با سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومي شركت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، در اين دیدار سردار ریحانی با اشاره به تعامل مناسب سپاه نبی اکرم با دستگاههای استان ابراز امیدواری کرد: این تعامل ها و همکاری ها و اقدامات بسیجی و جهادگونه همچنان تداوم و استمرار داشته باشد.

۱۳۹۹/۰۱/۲۳

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه بیماری کرونا باعث افزایش سرانه مصرف آب تا بیش از ۲۰۰ لیتر در شبانه روز شده است، میانگین افزایش مصرف آب در استان را ۳۰ درصد اعلام کرد.

۱۳۹۹/۰۱/۲۰

مدیرعامل آبفای استان کرمانشاه به اتفاق چند تن از معاونین و مدیران شرکت از امور آبفای شهرستان های؛ اسلام آبادغرب، دالاهو و سرپل ذهاب بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، دکتر علیرضا کاکاوند جهت نظارت مستقیم بر نحوه مدیریت و خدمات رسانی شبانه روزی پرسنل آبفا استان کرمانشاه به مشترکین در این روزهای بحرانی، به این شهرستانها سفر کرد.

۱۳۹۹/۰۱/۱۹

دکتر علیرضا کاکاوند مدیرعامل آبفای استان به همراه دکتر رضا داودی و مهندس فرامرز شوهانی از امور آبفای اسلام آبادغرب بازدید و با پرسنل این امور دیدار و گفتگو کردند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۹

صفحه‌ها