سایر اخبار

شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با شعار «اقتدار ۴۰ سالگی و ما قوی هستیم» که به مناسبت هفته دفاع مقدس در بوستان شاهد کرمانشاه درحال برگزاری است آماده حضور و بازدید عموم شهروندان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، این شرکت در سالن بیستون، سومین راهروی سمت راست پذیرای بازدید علاقمندان از این نمایشگاه است.

۱۳۹۹/۰۷/۰۱

مأمورین منضبط و پرکار قرائت کنتور آبفای شهرستان کرمانشاه، طی مراسمی باحضور معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان و تعدادی از مدیران آبفا و مناطق سه گانه شهرکرمانشاه مورد تشویق و تجلیل قرارگرفتند.

۱۳۹۹/۰۶/۳۱

 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: طرح تصفیه خانه شهر کرمانشاه با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی با مشکل تأمین اعتبار مواجه است

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
۳۱شهریور ۱۳۹۹ آغاز هفته دفاع مقدس گرامی باد.

عشق بود و جبهه بود و جنگ بود
عرصه بر گُردان عاشق تنگ بود
هر که تنها بر سلاحش تکیه کرد 
مادری فرزند خود را هدیه کرد
در شبی که اشکمان چون رود شد
یک نفر از بین ما مفقود شد
آنکه که سر دارد به سامان می رسد
آنکه که جان دارد به جانان می رسد
دیده ام ، دستی به سوی ماه رفت
بی سر و جان تا لقاءالله رفت
زندگیمان در مسیر تیر بود 

۱۳۹۹/۰۶/۳۰

طرح آبرسانی به ۵۹ روستای استان کرمانشاه همزمان با ۱۹ استان کشور، صبح امروز یکشنبه ۳۰ شهریور ۹۹ در بیست و یکمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به صورت ویدئوکنفرانس با حضور مسئولان استانی و توسط وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.

۱۳۹۹/۰۶/۳۰

* بیش از ۱۴ هزار و ۳۶۰ روستایی از نعمت آب شرب بهره مند می گردند

 

آبرسانی به ۵۹ روستا در ۸ شهرستان استان کرمانشاه در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران روز یکشنبه ۳۰ شهریورماه به صورت ویدئوکنفرانس توسط وزیر نیرو وارد مدار بهره برداری می شود.

۱۳۹۹/۰۶/۲۹

صبح روز دوشنبه ۱۷ شهریور ماه خبری مبنی بر مسمومیت جمعی از اهالی روستای شیخ صله شهرستان ثلاث باباجانی استان کرمانشاه منتشر و اعلام شد بیش از ۷۰ نفر از اهالی این روستای مرزی به دلیل مسمومیت به مراکز بهداشتی درمانی مراجعه کرده اند.

۱۳۹۹/۰۶/۲۲

هیئتی متشکل از معاون و مدیران کل دفاتر شرکت مهندسی آبفا کشور به منظور بازدید میدانی و بررسی وضعیت آب شرب روستای شیخ صله شهرستان ثلاث باباجانی استان کرمانشاه در این روستا حضور یافتند و از نزدیک به بررسی شرایط و وضعیت منبع تأمین آب، مخزن و شبکه توزیع آب روستا پرداختند.

۱۳۹۹/۰۶/۲۲

سرپرست دفتر پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفا استان کرمانشاه گفت: نتایج تمام آزمایش‌های انجام شده بر روی نمونه‌های آب روستای «شیخ‌صله» ثلاث‌باباجانی سلامت آب این روستا را تایید می‌کند و نشان می دهد هیچگونه آلودگی در آب  این روستا وجود ندارد.

۱۳۹۹/۰۶/۲۰

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با تأکید براینکه آب شرب تحویلی از سوی این شرکت به روستای شیخ‌صله شهرستان ثلاث‌ باباجانی سالم است، تصریح کرد: نتیجه آزمایشات فیزیکی و شیمیایی نشان دهنده این است عامل طغیان بیماری در روستای شیخ صله آب نیست.

۱۳۹۹/۰۶/۱۹

صفحه‌ها